Results Middle Distance 2019

Once the results are published, these are shown below.

Open the list in a new window if you have issues.

Pagina niet gevonden
Google-logo

Het opgevraagde bestand is verwijderd.

Controleer of je de juiste URL hebt en het bestand niet door de eigenaar is verwijderd.

Snel en effectief werken met Google Drive

Met de apps in Google Drive kun je eenvoudig online documenten, spreadsheets, presentaties en meer maken, opslaan en delen.

Meer informatie op drive.google.com/start/apps.

Results Lists Sprint Distance 2019

Once the results are published, these are shown below.

Open the list in a new window if you have issues.

Col.
Nome
Nro.
Faixa
Equipe
Cidade - UF
Final
Nat.
T1
Cic.
T2
Cor.
1LETICIA PEREIRA CAMPOS538F1619HSS/4MOVEBRASILIA / DF 1:32:31 17:48 02:05 41:10 01:32 29:55
1ANA LUIZA LOBAO DE AQUINO537F2024SANTIAGO ASCENCO ASSESSORIA ESPORTIVAGOIANIA / GO 1:44:10 20:06 03:24 43:39 02:17 34:42
1JULIA PAURO OLIVEIRA534F2529HSS / 4MOVELAGO SUL / DF 1:21:41 17:11 01:48 37:21 00:42 24:38
2BARBARA TORRES605F2529 / 1:28:49 18:14 02:26 39:51 01:39 26:37
3CAMILA CARMO DE CARVALHO536F2529MF RACINGLUIS EDUARDO MAGALHA / BA 1:38:29 24:41 03:25 43:35 01:13 25:33
4NAIARA LAIS FAVARIM DA SILVA535F2529FABCAMPO GRANDE / MS 1:42:26 21:43 02:47 46:10 01:49 29:56
5MANUELA ACIOLI DE FIGUEIREDO RIBEIRO608F2529 / 1:42:33 19:40 03:12 48:42 01:45 29:13
6CAROLINNE FRANCO MACIEL E SOUSA533F2529MAXIMA ASSESSORIAJATAI / GO 2:33:18 25:05 04:40 57:37 02:38 1:03:16
1PRISCILLA DIAS DUTRA599F3034MF RACINGBRASILIA / DF 1:22:41 15:54 01:38 38:37 01:04 25:27
2LANNA MAGALHAES527F3034MAXIMAGOIANIA / GO 1:24:03 17:02 02:26 37:02 01:17 26:15
3LAIS MACHADO PAPALARDO525F3034ANDRE VILLARINHOGOIANIA / GO 1:25:18 16:33 02:52 37:16 01:20 27:15
4JULIANE ZATELLI DE SOUZA530F3034HSSGUARA / DF 1:30:23 22:27 01:37 39:38 00:52 25:48
5ANELISE SCHLICKMANN MARIANO528F3034TIME FLORIANOPOLISFLORIANOPOLIS / SC 1:30:50 20:31 03:01 42:32 01:39 23:06
6TALITA NUNES524F3034ANDRE VILLARINHOGOIANIA / GO 1:33:39 20:14 03:53 41:58 02:08 25:25
7MARINA MAGALHAES DUARTE DE AMORIM606F3034 / 1:38:09 20:14 02:51 43:06 01:37 30:20
8JULIANA ROCHA RODRIGUES43F3034LEANDRO MACEDOBRASILIA / DF 1:41:15 16:36 03:02 49:17 01:15 31:04
9DANDARA BRAGA SANTANA526F3034HENRIQUE SIQUEIRA SPORTS/4MOVETAGUATINGA / DF 1:42:28 20:02 03:37 44:32 02:31 31:43
10CAROLINE FEITAL531F3034ZERO61BRASILIA / DF 1:47:27 22:39 03:02 43:41 02:11 35:52
11CAROLINE DE CASTRO MENEZES PINA PIRES532F3034MARCIO SOARES SPORTSPORTO VELHO / RO 2:10:03 23:14 03:49 54:35 02:13 46:10
1FERNANDA CARVALHO MARQUES DE OLIVEIRA588F3539SANTIAGO ASCENCOGOIANIA / GO 1:21:51 15:43 02:24 38:28 00:43 24:32
2JULIANA RENATA GARCIA CINTRA LEAO511F3539MFGUARA / DF 1:29:00 17:40 02:46 40:27 01:25 26:40
3ANA PAULA SAMPAIO SILVA PEREIRA522F3539TAVINHO FERNANDESLAGO NORTE / DF 1:32:15 18:30 01:44 40:42 01:08 30:09
4KAREN MARCIA MARTINS517F3539LEANDRO MACEDO TRIATHLONBRASILIA / DF 1:36:41 19:56 03:10 42:32 01:41 29:20
5RACHEL FURTADO SEREJO CASTRO512F3539TIMEBRASILIA / Df 1:37:10 21:05 03:29 42:33 01:14 28:47
6MARCELLA DOMINGUES RIBEIRO DO PRADO518F3539MF RACINGLUIS EDUARDO MAGALHA / BA 1:37:33 17:44 02:45 44:13 02:03 30:47
7JULIA TAVARES DE ABREU515F3539TIME ASSESSORIA ESPORTIVALAGO SUL / DF 1:38:48 20:00 03:15 42:21 01:07 32:04
8JESSICA USCANGA521F3539TEMPO TRIATLONSAO PAULO / SP 1:39:45 21:04 02:41 45:40 00:55 29:23
9ANNE KAROLINE DA SILVA FERREIRA523F3539MF RACINGLUIS EDUARDO MAGALHA / BA 1:39:55 16:30 03:00 47:18 01:44 31:21
10JACQUELINE SORES MICHETTE601F3539 / 1:46:33 22:58 04:31 41:44 01:52 35:27
11THALITA PITA PINHEIRO514F3539CB SPORTSNATAL / RN 2:10:39 24:46 02:58 1:02:26 02:12 38:16
12LUCIANA CASTELO BRANCO TELES520F3539BRASILIA / DF 2:33:37 32:46 04:38 1:09:37 02:16 44:18
13DEBORA MENDES DE OLIVEIRA GUIMARAES519F3539BRASILIA / DF 2:36:00 42:55 04:17 1:06:08 02:25 40:13
1DANIELA RODRIGUES509F4044SANTIAGO ASCENCOBRASILIA / DF 1:30:44 18:55 02:26 41:47 00:56 26:39
2ANDREIA MANO DA SILVA TAVARES510F4044TIMEBRASILIA / DF 1:34:19 19:24 02:27 42:57 02:00 27:29
3VIVIAN SOARES DE FIGUEREDO508F4044CB SPORTSNATAL / RN 1:41:45 22:29 03:38 45:03 02:01 28:32
4LILIA COSTA DAMASCENO507F4044BRT BRAZILIAN RUNNERS TEAMCIDADE OCIDENTAL / GO 1:48:06 21:27 03:39 49:20 01:47 31:51
1VENESSA BORGES RALPP FONSECA609F4549 / 1:31:34 19:40 03:23 40:43 01:26 26:20
1MAHEVA CAMPOS502F5054BRTCRUZEIRO / DF 1:54:14 20:55 02:43 49:21 01:49 39:25
2ADRIANA GOMES LEAL MARQUES504F5054CE +3 - CARLOS EUGENIORIO DE JANEIRO / RJ 1:56:45 26:16 13:04 40:42 01:57 34:44
3MAGNA DA SILVA COSTA503F5054CB SPORTSNATAL / RN 1:58:58 23:06 03:53 54:29 01:55 35:33
1LIA DA COSTA AFFONSO607F5559 / 2:11:28 24:58 05:38 54:46 01:36 44:27
1CLAUDIA HEESCHEN FELIX580REVEZASANTIAGO ARSENCOGOIANIA / GO 1:27:02 16:16 02:57 44:16 01:44 21:47
1THIAGO GOMIDE MOREIRA597M1619LEANDRO MACEDO TRIATHLONBRASILIA / DF 1:29:33 11:04 02:11 33:45 00:57 41:36
1MARCUS VINICIUS FERNANDES2M2024 / 1:02:24 11:18 01:10 31:35 00:49 17:30
2HIAGO MEDEIROS FERRERIA593M2024ZERO61NUCLEO BANDEIRANTE / DF 1:20:46 17:22 02:00 36:37 01:30 23:15
3CAIO ARAUJO AMARAL MIRANDA594M2024FARNEZI SANTE ACESSORIA ESPORTIVARIO VERDE / GO 1:21:55 15:35 01:41 36:58 00:50 26:49
4JOAO PEDRO FERREIRA RAMOS JUBE595M2024SANTIAGO ASCENCO ASSESSORIA ESPORTIVAGOIANIA / GO 1:23:43 16:57 02:04 36:59 00:55 26:47
5MATHEUS GORGEN596M2024MF RACING - BRABOS DO CERRADOBARREIRAS / BA 1:41:05 19:28 03:27 42:36 01:59 33:34
1SERGIO VALENZUELA591M2529TEMPO TRIATLONSAO PAULO / SP 1:09:17 12:49 01:26 32:53 00:57 21:11
2CAIO CARDOSO GOMES FERREIRA602M2529 / 1:11:41 11:50 01:46 31:20 02:23 24:21
3TIAGO DE MELO TIVERON300M2529 / 1:15:44 13:57 02:00 38:20 00:42 20:43
4PEDRO FONSECA DE BULHOES590M2529NUCLEO BANDEIRANTE / DF 1:27:00 16:01 01:43 41:07 01:02 27:05
5IGOR DE OLIVEIRA BORGES592M2529ZERO61CRUZEIRO / DF 1:27:13 20:41 02:34 38:50 01:20 23:47
1MURILO SILVERIO MARTINS BRITO587M3034SANTIAGO ASCENCO ASSESSORIA ESPORTIVAGOIANIA / GO 1:18:55 15:19 01:35 36:51 00:57 24:11
2DANILO CAETANO DA SILVA586M3034INDEPENDENTEGOIANIA / GO 1:28:13 16:14 02:14 41:36 00:58 27:10
3GUILHERME DO VALE ANDRADE585M3034HSS / 4MOVELAGO SUL / DF 1:28:30 17:10 01:55 39:00 00:50 29:34
4EDUARDO RODRIGUES LOPES582M3034TIME ASSESSORIA ESPORTIVALAGO NORTE / DF 1:29:06 20:59 02:53 38:57 01:18 24:58
5L²U NOGUEIRA CABRAL583M3034 / 1:33:23 21:49 02:44 42:13 01:25 25:11
6CAMILO CARLOS SOUZA DAMASCENO589M3034ZERO61BRASILIA / DF 1:36:29 22:13 01:40 42:17 01:25 28:53
7ANTONIO JOSE MARCELO PINA PIRES JUNIOR584M3034MARCIO SOARES SPORTSPORTO VELHO / RO 1:38:27 20:52 02:52 43:12 01:34 29:55
1ALEXANDRE DOURADO568M3539HSS - HENRIQUE SIQUEIRA SPORTSBRASILIA / DF 1:07:17 11:51 01:27 33:39 00:37 19:41
2WILLIAN ALMEIDA598M3539HSSPARANOA / DF 1:15:08 15:32 01:43 35:40 00:52 21:20
3IGOR DIALUCCI DA SILVA579M3539LOBO ASSESSORIA ESPORTIVARIO VERDE / GO 1:17:30 16:28 01:39 35:49 01:16 22:16
4ANDRE GUSTAVO XAVIER DIAS600M3539TRIX ESCOLA DE TRIATHLONGOIANIA / GO 1:18:00 14:57 01:40 35:28 00:54 24:59
5VITOR EMANUEL SOUZA MALHEIROS577M3539ZERO61BRASILIA / DF 1:21:17 18:39 01:56 37:06 01:04 22:30
6RODRIGO REINARTZ610M3539 / 1:25:06 19:20 01:35 39:19 00:52 23:58
7VALDERINO E ESPIRITO SANTO JUNIOR567M3539ASSESSORIA FIRST FITNESSCEILANDIA / DF 1:25:26 16:07 03:14 38:39 01:52 25:32
8RODRIGO CURI GARCIA566M3539TIME ASSESSORIA ESPORTIVABRASILIA / DF 1:26:46 19:17 02:19 39:06 01:13 24:49
9LUCIO DA SILVA RODRIGUES569M3539TIME ASSESSORIA ESPORTIVABRASILIA / DF 1:29:43 20:57 02:10 38:59 01:18 26:17
10DYELSON KARLOS DO NASCIMENTO CASTRO573M3539GUARA / DF 1:29:50 18:16 02:05 42:47 00:32 26:09
11MARCELO RODRIGO M. NASCIMENTO500M3539 / 1:33:06 20:16 02:18 40:50 01:13 28:27
12FABIO DA CRUZ SILVA574M3539BRASILIA / DF 1:34:06 26:00 04:05 39:27 01:35 22:58
13BERNARDO DE ALENCAR ARARIPE DINIZ113M3539LEANDRO MACEDOBRASILIA / DF 1:39:32 17:04 04:06 45:27 02:31 30:21
14DIOGO OLIVEIRA CUNHA LIMA581M3539SANTIAGOJOAO PESSOA / PB 1:43:54 18:22 03:30 46:00 01:32 34:29
15JOABSON CARLOS PEREIRA SILVA575M3539PDR RUNNERSBRASILIA / DF 2:14:47 47:48 05:52 49:21 02:10 29:34
1LEONARDO SCHWINDT558M4044LEO SCHWINDTBRASILIA / DF 1:07:32 12:47 01:37 32:31 00:39 19:56
2SAMUEL SOALHEIRO CALDEIRA563M4044CORE ESPORTESBRASILIA / DF 1:09:39 12:52 01:41 32:46 00:32 21:47
3RENATO VIANA CHAGAS562M4044BRASILIA / DF 1:15:29 15:48 01:43 36:36 00:34 20:46
4ERICH SANTANNA DECAT564M40444MOVE HSSLAGO SUL / DF 1:27:07 16:55 02:25 38:43 01:29 27:33
5THIAGO ELIAS CURY CHATER565M4044SANTIAGO ASCENCO ASSESSORIA ESPORTIVAGOIANIA / GO 1:29:17 17:38 02:08 41:24 01:22 26:43
6REGINALDO FERNANDES LOURENCO557M4044LEANDRO MACEDOPORTO VELHO / RO 1:33:22 20:22 02:38 41:22 01:48 27:10
7NICOLAU HOMSI561M4044HSS / 4MOVELAGO SUL / DF 1:40:31 18:31 03:01 44:17 03:39 31:01
8JUAREZ DE PAIVA BRITO JUNIOR603M4044 / 1:42:16 18:38 03:36 43:20 02:08 34:33
9AGNALDO ALVES PEREIRA JUNIOR559M4044RIACHO FUNDO / DF 1:42:59 18:13 03:28 46:05 01:36 33:35
10HELBER NOGUEIRA LIMA560M4044NPP RUN TEAM PMDFVALPARAISO DE GOIAS / GO 1:46:12 22:17 02:53 51:17 01:39 28:03
1PAULO SERGIO ROSA COSTA546M4549PS TRIATHLON COACHINGBRASILIA / DF 1:08:25 12:46 01:27 32:40 00:45 20:46
2ANDRE OLIVEIRA DE ARAUJO547M4549HSS SPORTSBRASILIA / DF 1:10:29 13:26 01:23 32:31 00:40 22:28
3FLAVIO DE MAURICIO CARRIJO549M4549SANTIAGO ASCENCO ASSESSORIA ESPORTIVAGOIANIA / GO 1:24:01 16:51 02:18 36:36 01:14 27:01
4JOSE MARCELO R. JUBE553M4549JUBETEAMBRASILIA / DF 1:31:02 19:18 04:14 39:50 02:26 25:12
5ALESSANDRO DE SOUZA PENNA550M4549PENNA SPORTSGOIANIA / GO 1:31:24 21:55 02:49 38:19 02:11 26:09
6LUIS FELIPE CAVALCANTE S. DE AZEVEDO548M4549ZERO61 - CARLOS EUGENIOBRASILIA / DF 1:31:52 16:36 02:30 41:16 01:09 30:19
7JEFERSON DIAZ CAMPOS552M4549HSS/4MOVEBRASILIA / DF 1:32:32 21:16 02:32 38:14 01:11 29:17
8ROGERIO CIRINEO SACCO555M4549LM TRIATHLONBRASILIA / DF 1:33:00 20:15 02:45 41:06 01:28 27:24
9LUIZ ANTONIO POTI ARAUJO LIMA554M4549TIME ASSESSORIA ESPORTIVABRASILIA / DF 1:37:47 19:09 03:03 45:37 02:15 27:42
10CARLOS ALVARO CORREA ARAUJO551M4549HSS / 4MOVEBRASILIA / DF 1:39:48 22:14 03:52 43:03 01:33 29:04
11CLAUDIO EMILIO OLIVEIRA GARBI604M4549 / 1:53:39 20:34 04:23 46:32 02:41 39:27
12ARNALDO AURELIO VULCAO PAES DE ANDRADE556M4549PEAKS COACHING GROUPBELEM / PA 2:19:40 37:18 02:16 58:00 02:38 39:27
1JOAO PEREIRA DE OLIVEIRA544M5054PITTIMANAUS / AM 1:19:50 15:57 02:12 37:59 00:49 22:52
2ANDRE LUIZ WOITECH HECKSHER545M5054PS TEAMNUCLEO BANDEIRANTE / DF 1:21:05 13:45 02:52 38:06 01:06 25:16
1ANTONIO REAL MARTINS JUNIOR543M5559BRASILIA / DF 1:30:46 20:07 02:37 40:26 01:12 26:22
2CRISTOVAM SEBASTIAO MARQUES GARCIA542M5559ZERO61LAGO SUL / DF 1:51:44 25:19 04:17 46:45 02:21 33:00
1HELENO PEREIRA ANTUNES541M6064BRASILIA / DF 1:36:01 17:47 03:17 42:25 01:34 30:57
1JACKSON BRASIL JACOBINA AIRES540M6569TIME ASSESSORIA ESPORTIVABRASILIA / DF 1:37:57 22:42 03:27 43:15 01:45 26:47